Adwokat sprawy frankowe w Katowicach

Pomagamy frankowiczom w dochodzeniu ich praw

Zawarłeś umowę o kredyt walutowy? 

Doprowadzimy do unieważnienia Twojej umowy i zwrotu nadpłaconych środków. Pomożemy Ci także wstrzymać płatność kolejnych rat. To wszystko w ramach przejrzystych warunków współpracy. Już dziś prześlij do nas swoją umowę kredytowa do wstępnej analizy. 

Kancelaria udziela kompleksowej pomocy prawnej konsumentom, którzy zawarli umowy kredytowe i zaciągnęli w ten sposób kredyty we frankach szwajcarskich. Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych, a przy świadczeniu usług prawnych przez naszą Kancelarię w sprawach dotyczących kredytów frankowych korzystamy również z pomocy specjalistów z zakresu rachunkowości i ekonomiki.

 

Klienci, którzy powierzyli nam swoje sprawy, doceniają zaangażowanie członków zespołu Kancelarii, co pozwala na uzyskanie optymalnych rozstrzygnięć procesowych.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.