Adwokat procesy sądowe w Katowicach

Klientom Kancelarii oferujemy nie tylko naszą wiedzę czy dogłębną analizę zaistniałej sytuacji, ale również zapewniamy reprezentację we wszelkich postępowaniach, na każdym ich etapie. Nasze usługi świadczymy począwszy od analizy materiałów i możliwości dowodowych, podejmując negocjacje z ewentualnym przeciwnikiem procesowym. W sytuacji, w której nie dochodzi do zawarcia porozumienia formułujemy przysługujące Klientowi żądania, a następnie podejmujemy szeroko rozumiane działania sądowe. Oferujemy Państwu profesjonalne oraz rzetelne reprezentowanie Państwa interesów we wszystkich instancjach sądownictwa powszechnego oraz w postępowaniu przed sądami polubownymi.

Prawnicy Kancelarii występują przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym i Trybunałem Konstytucyjnym, jak również przed organami administracji publicznej.

Każdej sprawie poświęcamy baczną uwagę, a naszych Klientów na bieżąco informujemy o przebiegu postępowań.

Naszą wiedzę wspomagamy wyczuciem rynku, które zyskaliśmy dzięki współpracy z podmiotami działającymi w różnych sektorach gospodarki.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.